Header

Heidi dhe Romeo shfaqen në “Times Square”

Romeo Veshaj dhe Heidi Baci kanë qenë një nga çiftet më të dashura për publikun brenda “BBV3”, para se ata të konfirmonin ndarjen. Fansat që mbështesin dyshen nuk e kanë pritur aspak mirë lajmin e ndarjes së tyre.

Teksa nuk mungojnë surprizat me dron nga fansat e tyre, suprizat nuk mbyllen me kaq.

Ditën e sotme në media është bërë viral një billboard në Times Square me foto të Heidit dhe Romeos.

Në videon në fjalë ku janë foto të ndryshme të çiftit është shkruar: “Kryefjala e BB.”

You may also like ...