Header

Harry dhe Meghan tani i mbajnë vetë bagazhet

Për herë të parë, që prej largimit nga mbretëria, Harry dhe Meghan janë fotografuar bashkë ditën e Shën Valentinit.

Në disa fotografi ekskluzive për “Daily Mail”, çifti shfaqet i lumtur, teksa zbret nga një avion në Kanada, ndërkohë që duket se djali Archie mungon.
Dyshja zgjodhi një fluturim të zakonshëm këtë herë, ndryshe nga e shkuara ku udhëtonin me avion privat.

Madje ato në modesti, kanë mbajtur edhe valixhet vetë.

You may also like ...