Header

Harry dhe Megan publikojnë kartolinën e Krishtlindjes

Princ Harry dhe Meghan Markle kanë publikuar kartolinën e Krishtlindjes për këtë vit, duke iu uruar të gjithëve “gëzuar këtë sezon festash”.

Duka dhe Dukesha kanë përdorur një fotografi të tyre duke duartrokitur, duke falënderuar fansat e tyre për të gjithë mbështetjen gjatë vitit 2023 në urimin profesional në internet të publikuar nga organizata e tyre jofitimprurëse, Fondacioni Archewell.

Kjo kartolinë familjare vjen pothuajse një javë pasi Familja Mbretërore publikoi zyrtarisht kartolinat e tyre të Krishtlindjeve. Mbreti dhe Mbretëresha zgjodhën një fotografi kurorëzimi të bërë në Pallatin Buckingham për të zbukuruar kartën e tyre festive, e cila iu dërgua miqve, familjes dhe kolegëve.

Ndërkohë William dhe Kate publikuan një fotografi familjare, bardh e zi. Aty tregohej dyshja duke u shfaqur në kamerë së bashku me djemtë e tyre Princin George, 10 vjeç, Princin Louis, pesë vjeç dhe Princeshën Charlotte, tetë, e cila është ulur në një karrige në pjesën e përparme të grupit.

Fotoja klasike bardh e zi ishte një version tjetër larg atij të zakonshmit me të cilin janë mësuar fansat dhe anëtarët e tjerë të familjes mbretërore.

Prince Harry and Meghan Markle Are Glowing in their 2023 Christmas Card

 

You may also like ...