Hamilton dhe Rihanna jetojnë shumë pranë njeri-tjetrit

Lewis Hamilton nuk ka reaguar lidhur me thashethemet se ai po takohet me Rihanën. Kjo për faktin se piloti i Formula 1 jeton vetëm gjysëm milje larg nga këngëtarja, tashmë që ata janë kthyer në Nju Jork.
Dyshja është fotografuar veç e veç, teksa ndodheshin në të njëjtin vend në një klub nate. Fakti qe ata jetojme bashke shton aludimet per nje lidhje dhe takime te shpeshta mes tyre.