Hakmerret Khloe Kardashian, tradhton Tristan Thompson

Khloe Kardashian qëndroi në krah të Tristan Thompson pavarësisht se ai e tradhëtoi disa herë ndërsa ishte shtatzënë me fëmijën e tij.
Por tani ylli i televizioneve thuhet se ka marrë hak për tradhëtinë e basketbollistit.
Kardashian është në qendër të pretendimeve se tradhëtoi babain e fëmijës së saj me ish të dashurin French Montana.
“Khloe tradhëtoi Tristanin me ish e saj, Frech Montana,”-tha një burim. “Ata u takuan në fillim të disa muajve më parë. Është e qartë dhe e thjeshtë. Ishte koha për të marrë hak.”34-vjeçarja ende nuk ka reaguar ndaj akzuave.
Khloe ishte në shtëpinë e saj në Cleveland, Ohajo, në prill dhe në pritje të lindjes së vajzës së saj kur u shfaqën më 10 prill fotografitë dhe videot e Tristan duke e tradhëtuar me femra në një klub.Dhe vetëm dy ditë më vonë ajo solli në jetë vajzën True.
Por Khloe vendosi ti japë edhe një mundësi bashketbollistit të NBA.
Duke iu përgjigjur komenteve në mediat sociale atë muaj, ajo tregoi se kishte falur Tristanin dhe të dy ishin duke punuar në rindërtimin e marrëdhënieve të tyre.
Por sipas burimit të In Touch, Khloe u hakmarr ndaj babait të foshnjes së saj.
“Ajo ndihej vetëm dhe e lënduar, ndaj kthye në krahët e French për ngushëllim,”-pohoi burimi. “A e bëri të ndihej më mirë sesa Tristan? Po sigurisht.”
Khloe dhe reperi u lidhën nga viti 2013-2014, pasi martesa e ylli i të klanit Kardashian u divorcua nga Lamar Odomin.
Siç është raportuar edhe më parë, menjëherë pas lindjes së True, Montana filloi ta ndjekë përsëri në Instagram Khloe.
I pyetur për ishi-in e tij 33-vjeçari tha se i dërgonte Khloe dhe Tristan urimet më të mira.Hakmerret Khloe Kardashian, tradhton Tristan Thompson