Header

Habit Chris Brown, ja sa kushton një foto e pazakontë me të

Të shpenzosh para për të parë nga afër këngëtarin/en e preferuar nuk është asgjë e re. Por fansat e këngëtarit Chris Brown habitën teksa postuan fotot e tyre krahas yllit amerikan në turneun e tij ‘11:11’.

Mësohet se takimi dhe bërja fotografi me Brown kushton sa turneu i tij, pra plot 1,111 dollarë. Fotot e pazakonta të yllit me fansat janë bërë virale duke bërë kështu xhiron e rrjetit.

Ndër pozat që ka bërë më shumë përshtypje është ajo ku Brown kap me të dy duar të pasmet e fanseve të tij. Pas publikimit të tyre shumë kritikuan gjestin e Brown si “vjedhje” ndërsa disa të tjerë e përgëzuan për strategjinë e tij fitimprurëse.

Duke of Africa on X: "Investor Chris Brown charges 1000 dollars for a meet  and greet from fans, coupled with photo shoot. What a smart move  https://t.co/O7dRKLQRIs" / X

You may also like ...