Gwyneth Paltrow publikon foton e parë të dasmës

Gwyneth Paltrow ka ndarë fotografitë e para nga dasma e saj me Brad Falchuk.
“Dita më e bukur e jetës sonë,”-shkruan aktorja e famshme.
Çifti u martua në shtator në rezidencën e Paltrow në Hamptons dhe ishin vetëm 70 të ftuar.
Paltrow dhe Falchuk filluan të takohen në 2014 dhe përdorën kopertinën e revistës Goop për të njoftuar fejesën e tyre në janar të këtij viti.