Gigi, me fustan të bardhë dhe të brendshme të zeza

Ajo është duke shijuar udhëtimet e saj nëpër Evropë për të promovuar koleksionin e fundit të Tommy Hilfiger.

Dhe Gigi Hadid është shfaqur mahnitëse në Paris. E veshur me një fustan të bardhë të çarë deri në bel dhe me dekolte të hapur, 22-vjeçarja tregoi elegancë dhe finesë ashtu siç di vetëm ajo.

Por supermodelja rrezikoi me fustanin pasi i ekspozoi gjoksin më shumë se ç’duhet dhe të brendshmet e zeza.