Header

Georgina Rodriguez “i vë flakën rrjetit” me twerk

Pak ditë më parë për t’iu përgjigjur zërave se ata donin lidhjen e tyre, Georgina Rodrigues postoi në rrjetet sociale një seri fotosh të tyre ku çifti duket se po shijon jetën në Lindjen e Mesme.

Fotot e saj dhe Cristiano Ronaldos në pishinën e rezidencës së tyre në Riad bënë bujë të madhe, por sot Georgina shkaktoi tërmet me videon që postoi nga palestra e familjes së saj.

Dhe kjo pasi donte të ndante së bashku me ndjekësit ecurinë e saj duke bërë… tëerking, duke e ngritur “temperaturën” (tashmë të lartë në Arabinë Saudite) në mënyrë të rrezikshme. Mësimet ajo i merr nga Jack Gomez, i cili është koreograf dhe ka marrë përsipër ta njohë me sekretet e…twerk-ut.

https://youtu.be/iX_zPgpItMU

You may also like ...