Gabriel Barbosa largohet nga Interi ?!

Sulmuesi i brazilian, Gabriel Barbosa nuk është përshtatur në Inter dhe po mendon që të largohet gjatë janarit të vitit të ardhshëm.

Tashmë është vetëm një hipotezë, por gazeta braziliane Lance shkruan se, kur të hapet merkato e janarit, Santos do të tentojë kthimin e tij.

Santos e dëshiron vetëm në formë huazimi deri në qershor të vitit të ardhshëm.gabriel-barbosa-chelsea-inter-milan-697282