Françeska Jaçe sërisht sherr me një femër, publikohen pajmet

Ish-banorja e “Big Brother” Françeska Jaçe është përfshirë mbrëmjen e djeshme në një sherr me një femër në një klub nate.

Të pranishmit në ngjarje nuk kanë hezituar të filmojnë sekuenca nga kjo kacafytje e më pas i kanë bërë publike online. Siç mund të shihet Françeska është përfshirë në një sherr të mjaft të dhunshëm dhe është dashur ndërhyrja e disa personave për ta ndalur konfliktimin.

Kjo nuk është hera e parë që sherret e Françeskës bëhen virale.