Francesco Totti pushime romantike me bashkëshorten e tij Ilary Blasi

Francesco Totti po kalon pushimet me familjen e tij në plazhin e Sabaudia.
Ish-futbollisti po kalon çaste romantike me bashkëshorten Ilary Blasi. Çifti është fotografuar duke shkëmbyer puthje pasionante.
Ilary dhe Totti ishin në pushime së bashku me fëmijët e tyre Isabel, 2 vjeç, Cristian, 12, Chanel, 11 vjeç.