Header

Fotot e fundit të JLo duken si një konfirmim i ndarjes nga Ben Affleck

 Jennifer Lopez-it i mungon një aksesor kyç në një postim në rrjetet sociale duke nxitur më tej spekulimet që ajo dhe bashkëshorti Ben Affleck po shkojnë drejt divorcit.

Ylli i muzikës së fundmi nxiti spekulimet për një ndarje të mundshme pasi hoqi unazën e martesës për të promovuar linjën e saj të bukurisë.

Në një postim të bërë në Instagram-in e saj në “J.Lo Beauty” më 2 korrik, Jennifer është duke promovuar kompletin “Ultimate Body + Booster” për kujdesin e trupit. Në video këngëtarja shfaqet me produkte në duar por pa unazën e saj të me diamant që Beni i propozoi në vitin 2022.

Sipas burimeve marrëdhënia ka përfunduar prej muajsh por çifti ka qëndruar shumë hermetik duke mos bërë publike detaje rreth martesës së tyre. Disa media amerikane pohojnë gjithashtu se ata janë të ndarë që në muajin mars, gjë që bie në përputhje me faktin se Ben nuk u shfaq përkrah J.Lo gjatë turneut të shtypit për filmin e saj Atlas dhe në Met Gala.

 

Jennifer Lopez reveals weight loss amid claims Ben Affleck marriage has  been 'over for months' - The Mirror US

 

Jennifer Lopez, 54, shows off VERY slim physique as she touts her JLo  Beauty line - amid claims Ben Affleck marriage has been 'over for months' |  Daily Mail Online

Jennifer Lopez, 54, shows off VERY slim physique as she touts her JLo  Beauty line - amid claims Ben Affleck marriage has been 'over for months' |  Daily Mail Online

You may also like ...