FOTO+18/ Pornhub publikon foto intime me Kim Kardashian

Videoja pornografike e Kim Kardashian dhe ish-partnerit të saj, Ray J, kishte shkaktuar rëmujë në Hollywood, në vitin 2007, kur edhe u publikua. Sot shënohet 10-vjetori i publikimit të videos dhe për të festuar, web faqja pornografik ka shpërndarë në Twitter një foto nga skenat e bëra.

“Pornostarja numër 1”, – shkruan Pornhub në profilin e tyre social.

Kim fitoi edhe një proces gjyqësor me kompaninë “Vivid Entertainment”, e cila publikoi në faqen pa e saj videon 41 minutëshe.

Image