Foto nga pushimet në Bali të John Legend dhe Chrissy Teigen

John Legend dhe Chrissy Teigen duket se po i kalojnë shumë mirë pushimet në Bali me 2 femijët e tyre, Miles and Luna. Tipike e fashionistes Chrissy, ajo ka postuar disa foto nga momentet e tyre më të bukura duke filluar nga palestra në mëngjes e deri tek kurset profesionale të gatimit. Mamaja e dy femijeve ka publikur fotot për fansat por pa harruar dhe John, ku duket se ju jep mundësinë të gjithëve të degjojnë zërin e tij të mbrekullueshëm.