Header

Finalja e Champions League në Stamboll, 2 yjet e muzikës që do performojnë më 10 qershor

Finalja është caktuar për 10 qershor dhe për titullin do të luftojnë Manchester City dhe Inter Milan.

Superylli brazilian Anita dhe nigeriani Burna do të jenë artistët që do të luajnë në shfaqjen që do t’i paraprijë finales së Ligës së Kampionëve mes Manchester Cityt dhe Interit në stadiumin Olimpik Ataturk në Stamboll më 10 qershor.

“Unë jam shumë i ngazëllyer! Jam i lumtur që jam pjesë e spektaklit të Champions League dhe mezi pres të këndoj së bashku me Burna Boy. Një shfaqje që nuk duhet humbur nga tifozët në stadium dhe në mbarë botën”, tha 30-vjeçarja Anita, e cila goditi numrin 1 në Brazil në vitin 2013 me “Zen”.

“Bota nuk është gati për atë që ne kemi në rezervuar,” tha këngëtarja dhe producentja fituese e GRAMMY, Burna Boy.

Finalja e madhe luhet mes Manchester Cityt dhe Interit në stadiumin Olimpik “Ataturk” në Stamboll më 10 qershor.

You may also like ...