Header

Festivali i Kanës, çfarë veshën yjet në tapetin e kuq

Festivali i Kanës zhvillon edicionin e 76-të dhe për 11 ditë, Promenade de la Croisette do të shfaqë premierat e regjisorëve më të shquar të Hollivudit dhe do të mirëpresë yjet në tapetin e kuq.

Sa i përket këtij të fundit, yjet kanë guxuar me veshjet duke eksperimentuar me fustane ekstravagante, në stil princeshe, shkëlqim apo pupla.

Victoria Bonya

Fan Bingbing

Viola Davis

Naomi Campbell

Helen Mirren

Cindy Bruna

Elle Fanning

Brie Larson

Uma Thurman

Sara Sampaio

Catherine Zeta-Jones

Carys Zeta-Douglas

Araya A. Hargate

You may also like ...