Fejohet këngëtarja shqiptare, mikja e ngushtë i zbulon sekretin!

Këngëtarja Kamela Islamaj ka qenë gjithnjë e rezervuar sa i përket jetës së saj private.
Megjithatë ajo tashmë ka pranuar se prej më shumë se 4 vitesh është në një lidhje dhe bashkëjeton me të dashurin e saj DJ.

Por ditën e sotme mikja e saj e ngushtë këngëtarja Orgesa Zaimi ka publikuar në Instastory një foto ku tregon unazën e fejesës së Kamelës dhe gjithashtu shkruan: “Shikoni kush u fejua”.

Nëse kjo nuk është një shaka mes mikes, atëherë duket se do të kemi së shpejti dasmë edhe nga Kamela.