Fejohet Elvana Gjata? Shfaqet në foto me unazë në gisht

Elvana Gjata duket se ka ndryshuar status dhe është fejuar, kjo falë postimeve në rrjetin social “Instagram” ku dallohet një unazë në gisht. Këngëtarja, e cila po provon aftësitë e saj në aktrim duke xhiruar një film me Ermal Mamaqin, publikoi foto të saj dhe detaji që tërheq më shumë vëmendjen është unaza në gishtin e fejesës në dorën e djathë.