Header

Fansat të shqetësuar, Justin Bieber shpërthen në lot!

Justin Bieber ka nxitur shqetësim tek fansat pas veprimit të tij të fundit.

Shkak për këtë janë bërë postimet e artistit në rrjetet sociale ku shihet i përlotur. Krahas fotove, artisti ka ndarë edhe momente të tjera nga jeta e përditshme, por nuk ka vendosur asnjë mbishkrim në foto.

Menjëherë pasi ndau dy fotot e tij, fansat shprehën shqetësimin e tyre në komente. “Pse po qan ,” komentoi një fans.

Disa fansa aluduan për një ndarje me bashkëshorten e tij Hailey Biber, por kjo e fundit hoqi dyshimet duke lënë një koment tek postimi.

Këngëtari “Baby” dhe themeluesja e Rhode Beauty bënë bujë në fillim të këtij muaji pasi mbyllën thashethemet se ata po divorcoheshin.

Nuk ka asnjë divorc dhe asnjë të vërtetë për këtë. Ata janë shumë, shumë të lumtur”, tha një burim për People.

Hailey Bieber Says Husband Justin Is a 'Pretty Crier' as He Tears Up

Hailey Bieber Says Husband Justin Is a 'Pretty Crier' as He Tears Up

 

You may also like ...