Fansat sulmojnë Genta Ismailin

Genta Ismajli është vënë në shënjestrën e kritikave të fansave të saj pas disa fotove të publikuara në llogarinë e saj në Facebook.

Këngëtarja kosovare, e rritur në SHBA, është shfaqur me buzë tepër të fryra dhe komentet kanë qënë të tmerrshme.

Fansat të cilët e sulmonin për operacionin plastik që ka bërë sipas tyre 32 vjeçarja shkruanin gjëra të tilla si:

“Mund ta evitoje edhe plastiken,kishe qef të të shihje natyrale,tani je njësoj si te tjerat,e gjithë silikon…”

“Je shpifur fare me këto buzë. Ishe shumë e bukur me buzë normale siç ti kishte fal zoti”.
“Shume e shëmtuar!”

gentaaa13095783_10154239499473578_4611692016447071410_n