Eva Longoria tregon barkun e rrumbullakosur

Në konkursin për dizajnerët e kostumeve në “Beverli Hills”, të zhvilluar të martën në mbrëmje, e pranishme ishte edhe Eva Longoria.
Bukuroshja , e cila është në pritje të ëmbël, për herë të parë është shfaqur me barkun e rrumbullakosur.
Aktorja 42-vjeçare është shfaqur e mahnitshme me një fustan ngjyrë rozë, këpucë me taka të ulta si dhe flokët e lëshuara.