Ermal Meta zbulon sekretin që e mbante fshehur prej 7 vitesh

Ai është i famshëm, i suksesshëm dhe një këngëtar tejet i talentuar. Por, mes cilësive të tij mund të tregojmë edhe faktin se është tejet i rezervuar, aq sa është i fejuar prej shtatë vjetësh dhe askush nuk e ka ditur.

Këngëtari me origjinë nga Fieri, i cili jeton prej vitesh në Itali ka rrëfyer historinë e tij të dashurisë në revistën prestigjioze italiane “Chi”, ku ka thënë se partnerja e tij është gjithashtu e famshme. Ermal Meta ka treguar se partnerja e tij është spikere radiofonike dhe quhet Silvia Notargiacomo.

“Dashuria në jetën time ka një rol kryesor. Është pak si dielli, kur nuk është aty nuk do të thotë që nuk ekziston, vetëm nuk ndodhet për momentin. Ja kështu! Doni të dini si është zemra ime? Është e ushqyer mirë”, ka thënë artisti në intervistë.