Header

Ermal Meta, së shpejti baba për herë të parë!

Këngëtari i njohur Ermal Meta do të bëhet baba për herë të parë. Lajmin e ëmbël këngëtari e ka ndarë me ndjekësit e tij në Instagram, teksa ka publikuar një foto të një bluze të bardhë.

“Kjo do të jetë pulovra jote e parë. Po të presim. Mos u nxitoni, por mos u vono shumë pasi ne nuk mund të bëjmë pa ty tani. Të presim pasuri e vogël, na sill verën. Mami dhe babi”, ka shkruar ai.

Ermal Meta ka zgjedhur që jetën e tij private ta mbajë private dhe ky lajm i ëmbël ka ardhur si suprizë për të gjithë ndjekësit e tij.

Të shumta kanë qenë urimet që këngëtari ka marrë nga miqtë, dashamirës dhë fansat të këngëtarit.

Ermal Meta annuncia che diventerà papà - Radio Norba

You may also like ...