Ermal Mamaqi dhe Elvana Gjata së bashku në filmin ‘Dy gisht mjaltë’

Elvana Gjata dhe Ermal Mamaqi dyshja e famshme e showbizit shqiptar do të sjellin një surprizë në filmi-komedi që do të shfaqen së bashku,

Në fotot e fundit të postuara në Instagram, Elvana shfaqet bashkë me Ermalin, teksa pushojnë në plazh (si pjesë e xhirimeve).

Gjata ka postuar edhe një video ku na tregon një sekuencë të shkurtër të filmit.

Duhet theksuar se pjesë e këtij filmi do të jenë edhe emra mjaft të njohur të artit shqiptar, si Bujar Asqeriu, Olta Daku, Marjana Kondi, dhe Koço Devole, parndaj ne mezi po e presim.