Era Istrefi sjell një pjesë të këngës së re

Era Istrefi ka pasur një sezon të suksesshëm gjatë këtij viti që po e lëmë pas.

Këngëtarja ka sjell disa këngë të ndryshme që u shndërruan në hite vendore dhe më gjerë.

Por, bukuroshja jonë nuk do të ndalet me kaq dhe ka filluar të punojë në këngë të reja që do të vijnë shumë shpejt.

Ditë më parë raportuam se ajo është duke punuar me artistin e famshëm, Jonas Blues në këngën ‘Purpose’.

Së fundi, Istrefi ka publikuar një video në llogarinë personale në Instagram teksa shihet duke kënduar, insert i cili supozohet se i takon këngës më të re.

View this post on Instagram

???????

A post shared by Era (@eraistrefi) on