Era Istrefi publikon këngën e re “Origami”

Era Istrefi është rikthyer me nje kenge te re pas një kohe të gjatë. Këngëtarja shqiptare ka kohë që s’ka sjellë ndonjë krijim muzikor.Por, “Origami” e rikthen atë në origjinën e saj të një këngëtare që bën muzikën që di më së miri.
Me zhanër dancehall dhe tekst të bukur, kënga ritmike e rikthen Erën në mënyrë të fuqishme. Sipas disa zërave, videoklipi i këngës së re pritet të publikohet shumë shpejt.