Era Istrefi publikoi një pjesë nga videoklipi i ri me Norën dhe gjithçka duket WOW

Motrat Istrefi janë duke punuar në këngën e re, e cila pritet të publikohet ditën e premte.

“Nuk e di”, titullohet kënga e re që pritet të jetë duet i jashtëzakonshëm i dyshes shqiptare.

E tashmë dyshja kanë publikuar një pjesë të shkurtër të videos teksa dyshja shihet tejet joshëse dhe mjaft seksi.

“Kush o tu e prite???????”, ka shkruar Era në llogarinë personale në Instagram.

Gjithçka duket perfekte dhe mezi po presim që të publikohet kënga e plotë.

View this post on Instagram

19 Prill????? Kush o tu e prite???????

A post shared by Era Istrefi (@eraistrefi) on