Era Istrefi nuk ndalet, ka gati projektin e rradhës

Vajza e hiteve di si t’i bëjë fansat ta duan gjithnjë e më shumë.

Era Istrefi tashmë e ka firmosur suksesin ndërkombëtar dhe vazhdon ende të investojë në emrin e saj.

Pasi publikoi klipin e fundit “Redrum”, Era sapo paralajmëroi fansat se gjëra të reja po vijnë dhe mezi po pret t’i publikojë ato.

18902279_10211244321137136_436293645_n