Emma Stone shndërrohet në një bjonde seksi

Emma Stone është tepër e famshme për ngjyrën e kuqe të flokëve të saj. Megjithatë, ajo ka vendosur t’i ritkehet ngjyrës bjonde për kopertinën e fundit të revistës “Marie Claire”.

Aktorja e “La La Lanfd” dukej më e mrekullueshme se kurrë më parë në këtë set fotografik të cilën e ka shfaqur atë edhe të egët edhe elegante.

Në intervistën e dhënë për këtë revistë, aktorja ka treguar se më parë ajo ndihej nervoze kur donte të jepte opininon e saj.

“Zëri jonë ka shumë fuqi dhe kemi nevojë që të flasim. Kam vuajtur shumë në shkuarën me këtë gjë”.