Header

Emily Ratajkowski: Nëse “i duhuri” për mua do të jetë një grua, do ta mirëpres

Emily Ratajkowski i ka lënë të hapura opsionet e saj. Modelja tha HommeGirls se nëse “i duhuri” është një vajzë atëherë do ishte gati.

“Do të doja shumë teksa pres që të vijë i duhuri, Unë kam qenë gjithmonë dikush që tërhiqem më shumë nga atmosfera sesa nga specifikat e fizikës, kështu që nëse ndonjëherë një grua do më do tërheqë aq shumë, do jem me të”.

Ratajkowski u deklarua si biseksuale nëntorin e kaluar, disa muaj pasi finalizoi divorcin e saj nga Sebastian Bear-McClard. Që atëherë, ajo është parë së bashku me Pete Davidson, Eric Andre dhe një “burrë misterioz” – i cili thuhet se ishte nipi i një miliarderi.

Së fundmi, Ratajkowski u pa duke u puthur me Harry Styles në Tokio.

“Kjo është hera e parë që kam qenë beqare në jetën time”, tha Ratajkowski. “Jam krenare për veten time. Versioni më i ri i vetes sime ndoshta do të ishte lodhur me një djalë të mesëm vetëm për të pasur një të dashur. Më vjen mirë që nuk jam më në atë epokë.”

Ratajkowski shtoi se ajo është mendjehapur kur bëhet fjalë për të takuar njerëz. “Unë kam shkuar vetëm në një takim nga një aplikacion, por ishte me dikë me të cilin kisha edhe miq të përbashkët,” tha ajo. “Unë jam me të vërtetë e hapur për të takuar njerëz në çdo mënyrë!”

Ratajkowski vuri në dukje se ajo nuk ka ndërmend ta fshehë seksualitetin e saj nga djali i saj, Sylvester dyvjeçar, ndërsa ai rritet.

“Unë nuk dua që të jetë si kjo gjë e çuditshme për të. Unë besoj shumë në bisedat e hapura me fëmijën”, tha ajo.

You may also like ...