Emily Ratajkowski pozon “topless” për të reklamuar… vathë

Ka një histori të gjatë me pozat “topless” dhe Emily Ratajkowski nuk heq dorë prej tyre edhe kur reklamon vathë.

Modelja 26-vjeçare ka realizuar një set fotografik provokues me një palë “Jelly Hoop” të kuqe të argjendarisë Alison Lou.

Në një foto tjetër, Emily shihet me një xhaketë rozë që i nxjerr në pah dekoltenë e bollshme.