Elvana poston foton “ujë edhe sapun”, ja si duket ajo

Elvana Gjata prej disa kohësh është shumë aktive nëpër rrjetet sociale. Postimet e saj janë të shumta, dhe ndjekësit janë bujarë me komente. Kësaj here, jashtë fotove të kuruara dhe make up-it profesional, ajo ka postuar një foto ku shfaqet “ujë dhe sapun”.
Elvana ndodhet në plazh, siç duket edhe nga pamjet, ndërsa komentet nga ndjekësit kanë qenë përgjithësisht pozitive.