Eliza Dushku shtatzënë, në pritje të fëmijës së parë

Aktorja e famshme Eliza Dushku është shtatzënë.

Dushku po pret fëmijën e parë më bashkëshortin Peter Palandjian.

Aktorja konfirmoi lajmin premierës së dokumentarit të saj Mapplethorpe në New York City.

“Jemi shumë të emocionuar. U martuam në gush dhe ky është një vit shumë special për ne,”-tha Eliza.

Aktorja dhe biznesmeni u martuan në Boston më 18 gusht 2018, 1 vit pasi njoftuan fejesën e tyre.