Elita Rudi publikon fotot e para të djalit dhe emrin e veçantë

Moderatorja Elita Rudi dhe reperi Gjiko janë bërë mbrëmje e djeshme prindër për herë të parë. Lajmi u bë i ditur nga nëna e reperit, e cila zbuloi edhe gjininë e të vogli. Vetëm pak minuta më parë janë publikuar edhe fotot e para të djalit. “Mbrëmë Zoti na bekoi me djalin tonë Zëri Gjikolli. Oh gëzim më të madh në jetë nuk paska”,-ka shkruar Elita plot emocion në fotot krah bashkëshortit dhe djalit të saj.