Header

Elgit Doda sjell “Runaway” në karantinë

Në kohën kur të gjithë po qëndrojnë të mbyllur në shtëpi, për t’u mbrojtur nga Covid-19 që ka mbërthyer të gjithë botën, kantautori Elgit Doda ka sjellë një ‘dhuratë’ për fansat e tij.
Ai ka publikuar projektin me titull “Runaway”, të cilin e ka sjellë në variantin vetëm me instrumental. Muzika e këngës “Runaway” është punuar nga vetë Elgiti, ndërsa mix/masteri nga Marenglen Boja.
Një instrumental i veçantë me nota qetësuese dhe shumë më ndryshe nga këngët që i kemi dëgjuar në këtë periudhë karantine.

You may also like ...