Header

Elgit Doda dhe Klea Huta kurorëzojnë dashurinë, ja fotot nga dasma e çiftit

Këngëtari Elgit Doda dhe moderatorja Klea Huta në ditëlindjen e djalit të tyre kanë kurorëzuar historinë e tyre të dashurisë me një dasmë ku ishin të ftuar njerëz të njohur të botës së artit dhe televizionit.

Në fotot e publikuara nga çifti vihet re edhe momenti kur kompozitori i njohur Elgit Doda shfaqet i prekur përballë partneres së tij.

Historia e tyre e dashurisë nisi rreth shtatë vjet më parë, kur bashkëpunuan për këngën “Amla”, ndërsa tashmë janë prindër të një djali të quajtur Krid, i cili një ditë më parë mbushi 3 vjeç.

You may also like ...