Header

Eleni Foureira vjen me klipin e ri “YAYO”

Këngëtarja shqiptare me karrierë në Greqi, Eleni Foureira, ka prezantuar së fundmi projektin e ri muzikor.

“Yayo” mban titullin kënga e re e saj, të cilën e ka shoqëruar me një videoklip mjaft të veçantë.Në videoklip bukuroshja shihet duke bërë në disa skena kercime sensuale dhe atraktive, duke zbuluar kështu më shumë hiret e saj.Tekstin e këngës e kanë shkruar Andy Nicolas, Claydee, Eleni Foureira, Kareem, ndërsa për muzikën është kujdesur vet këngëtarja në bashkëpunim me Claydee.

Për miksimin janë përkujdesur Alex Leon, Marios Psimopoulos.Projektin tashmë e gjeni në kanalin zyrtar të “PanikRecordsTube”, i cili deri më tani ka mbledhur mbi 200 mijë klikime.

You may also like ...