"El Classico " e dytë më 2 Prill në Camp Nou

EL Classico e dytë e këtij sezoni ndërmjet Barcelonës dhe Real Madridit do të zhvillohet të shtunën më 2 prill në ora 20:30.Dy rivalët në La Liga do të ndeshën në Camp Nou më 2 prill ku Blancos kërkojnë hakmarrjen pas humbjes 4-0 që pësuan në muajin nëntor.