Header

Efi i paraprin Luizit, e heq nga “Instagrami”

Pasi ish-fituesi i spektaklit televiziv “BBV2” hoqi Arbanën dhe partnerin e saj Eduartin nga faqja e tij në rrjetet sociale, la të nënkuptohet se pas tyre radhën e kishte ish-finalistja, Efi Dhedhes.

Pak minuta pas këtij lajmi, ajo ka vepruar para tij duke mos e ndjekur më artistin në rrjetin e saj sociale.

Kujtojmë që brenda spektaklit, dyshja kanë pasur një miqësi e cila pëlqehej shumë nga publiku.

"Ia merr fshesën dhe i lë shkopin"/ Efi i paraprin Luizit,

"Ia merr fshesën dhe i lë shkopin"/ Efi i paraprin Luizit,

You may also like ...