Eddie Murphy fejohet me të dashurën shtatzënë

LOS ANGELES, CA - SEPTEMBER 24: Paige Butcher is seen on September 24, 2018 in Los Angeles, California. (Photo by BG003/Bauer-Griffin/GC Images)

Eddie Murphy është e fejuar me të dashurën e tij shtatzënë Paige Butcher.

Aktori i famshëm konfirmo lajmin për UsWeekly të premten.

Ndërsa bukuroshja bjonde zbuloi unazën e fejesës me diamant ndërsa bënte pazar në Los Angeles.

Paige do të sjellë në jetë fëmijën e dytë me Murphy, ndërsa 57-vjeçari pritet të bëhet baba për herë të 10-të.

Së fundmi u zbulua se fëmija do të jetë djalë dhe çifti ka së bashku vajzën 2-vjeçe Izzy Oona Murphy.

Paige dhe Eddie janë lidhur që në vitin 2012 dhe Izzy ka lindur në maj 2016.