Header

E tepron me photoshopin, Enca përfundon tek Daily Mail

Enca është përfolur shumë për modifikimin e saj për të nxjerrë linjat e saj trupore më të dobta
Por këngëtarja ka përfunduar në tabloidin britanik Daily Mail për përdorimin e photoshop.

Media shkruan se ajo ka bërë modifikim ekstrem të formave trupore për tu dukur me e dobët.

Gjithashtu Daily Mail publikoi dy foto të saj për të treguar diferencën e një foto me photoshop dhe një të pa modifikuar.

Në të dyja fotot shfaqet me të njëjtin fustan. Por në njërën prej tyre bien në sy linjat e bëshme kurse në tjetrën linjat perfekte trupore.

You may also like ...