“E paçmueshme”, Alban Skënderaj publikon foton e mrekullueshme me të bijën

Një dashuri e madhe, një familje që pritet të zgjerohet dhe shumë harmoni brenda.
Këngëtari Alban Skënderaj ka publikuar një fotografi të adhurueshme me vajzën e tij.
“E paçmueshme”, shkruan Albani si diçiturë të fotos, teksa shihet me vajzën në krahë duke buzëqeshur.
Ameli është rritur tashmë dhe babi Albani shijon çdo moment me të.
Ndërkohë mami Miriami e cila e ka kaluar mesin e shtatzënisë, nuk ngurron ta fiksojë me foto këtë moment babë e bijë.
Alban Skënderaj dhe Miriam Cani janë në pritje të fëmijës së tyre të dytë, mirëpo deri tani nuk e kanë zbuluar gjininë.