E lumtur buzë detit, shikoni si duket Xhensila në prag të lindjes

Vetëm pak ditë para lindjes këngëtarja Xhensila Myrtezaj ka treguar barkun e saj të rrumbullakosur.
Ndërkohë ajo është duke shijuar disa ditë relaksi dhe duket mjaft e hijshme. Pritja e vajzës e ka zbukuruar edhe më shumë këngëtaren.
Nga fotoja e publikuar ajo duket mjaft e lumtur dhe si për çudi fiziku i saj ska ndryshuar aspak, veç barkut.