E kuqe e nxehtë si Rita Ora

Rita Ora javën e kaluar ishte në një festë familjare në Monakos.
Por këngëtarja është rikthyer në punë të martën, ndërsa realizoi një set fotografik në Londër.
Ylli i muzikës pop e veshur me trupore ngjyrë të kuqe ngriti temperaturat në rrejtet sociale.
Bjondja magjepëse dukej shumë seksi dhe provokuese ndërsa pozoi para aparatit fotografik.