Header

Dua Lipa promovon në mënyrë origjinale këngën e re

Dua Lipa ka zgjedhur një mënyrë të pazakontë për të promovuar këngën e saj të ardhshme.

28-vjeçarja superyll ndërkombëtar është parë në rrugët e Londrës duke i lejuar “fansat” të dëgjojnë pak nga prodhimi i saj më i ri, i titulluar “Houdini”.

Madje ekipi i saj kishte përgatitur edhe një pankartë ku shkruhej “Urime, ju jeni personi i parë që dëgjoni këngën më të re të Dua Lipës”. Kënga e re pritet të publikohet të Enjten.

Kjo është kënga më e re dhe e fundit nga Dua Lipa, që pas kolonës zanore të Barbie, “Dance the Night Aëay” dhe pas albumit të vitit 2020, “Future Nostalgia”, i cili përmbante hite si “Don’t Start Now”, “Physical”, dhe “Levitating”.

Dua Lipa Gives First Listen of New Single 'Houdini' to Fans on the Street  in London!: Photo 4983704 | Dua Lipa, Music Photos | Just Jared:  Entertainment News

Dua Lipa Gives First Listen of New Single 'Houdini' to Fans on the Street  in London!: Photo 4983636 | Dua Lipa, Music Photos | Just Jared:  Entertainment News

Dua Lipa Gives First Listen of New Single 'Houdini' to Fans on the Street  in London!: Photo 4983700 | Dua Lipa, Music Photos | Just Jared:  Entertainment News

You may also like ...