Dua Lipa paska një imitues perfekt, Dj Diplo çmendi internetin

Dj Diplo, një nga më të njohurit në botë, ka vendosur të vishet si Dua Lipa në këngën ‘Electricity’ dhe i ka imituar në mënyrë perfekte lëvizjet e saj me këngën që luhej në sfond. Vetë këngëtarja e njohur e ka shpërndarë videon e tij dhe ka shkruar: “Lëvizje më të mira se vetë electricity”. Siç duket përveç Dj me famë botërore edhe Dua Lipa e ka shijuar videon në fjalë. Mesa duket këngëtarja ka një ‘konkurrent’ të fortë.

View this post on Instagram

better moves than electricity herself @diplo

A post shared by DUA LIPA (@dualipa) on