Dua Lipa flet shqip, ja çfarë premton (video)

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Dua Lipa është vajza e këngëtarit të njohur kosovar të grupit “Oda”, Dukagjin Lipa. Dua Lipa në shqip thotë se karriera e saj është mes Londrës dhe Los Anxhelës ku ka firmosur një kontratë e cila do ta bëjë më të njohur. Ajo thotë se shumë shpejt do të jetë në Prishtinë dhe falenderon gjithë fansat e saj që flasin shqip.

https://www.youtube.com/watch?time_continue=3&v=nz83MiycXmU