Dua Lipa argëtohetnë një klub homoseksualësh

Dua Lipa u pa në një klub homoseksualësh në New York.

Ajo ishte duke vallëzuar nën ritmet këngës së saj hit “Don’t start now”.

Pamjet e xhiruara me telefon nga Jon Ali dhe që u publikuan në rrjetet sociale, tregonin momentin kur këngëtarja po argëtohej në klubin e homoseksualëve të quajtur “Greenwich Village Playhouse”.

Videoja u bë virale në rrjetet sociale dhe shumë nga fansat që e përcaktonin Duan si “mbretëresha e të drejtave të komunitetit LGBTI”.