Header

‘Do e kisha mbytur në drru’/ I publikoi mesazhet private, Efi reagon lidhur me psikologen e saj

Kur Efi ishte në “Big Brother VIP”, psikologia e saj publikoi disa biseda pas debateve që ajo pati me Zhaklin Lekatarin për të treguar se gjërat mes tyre ishin personale.

Në mesazhet në fjalë Efi i ka treguar se ka debatuar ashpër me Zhaklinën, dhe mes të tjerash shkruante se ‘do e kisha mbytur në drru’.

Kjo u diskutua edhe në “Post Big Brother VIP”, ku Efi u cilësua si e dhunshme për mesazhet e saj teksa rrjeti kritikoi psikologen për publikimin e mesazheve.

Por Efi thotë se ajo ka pasur qëllim vetëm ta mbronte. Ish-banorja e BBV ka reaguar në Instagram ku ka publikuar një video në të cilën sqaron se me psikologen e saj tani janë mikesha.

“Pas ‘post Big Brother’ ka disa reagime në lidhje me psikologen time në lidhje me të cilën unë dua të sqaroj diçka. Kur është bërë emisioni unë nuk kam pasur informacione se çfarë ka ndodhur jashtë dhe kam ngelur po aq e habitur sa një njeri i paditur se çfarë ështe folur. Por, një gjë që dua të sqaroj është se psikologia ime tashmë është një mike e imja pasi ne e kemi kaluar atë fazën paciente-psikologe. E mirëkuptoj shumë dëshirën për të më mbrojtur në ditët e mia më të këqija që unë kam pasur aty brenda.”– thotë Efi.

@efii_dhedhes

Sjarim yje? Efi Dhedhes #CapCut #efidhedhes #efidhedhedhes_ #efidhedhesjeluanesh #bigbrothervipalbania #luizejlliofficialfans #luizejllibbv2 #vipatshqiptare #vipatshqiptar????? #WheneverWherever #vipatshqiptar #efidhedhes? #efidhedhes?? #bigbrothervipalbania_ #zhaklinalekatari #donaldveshaj #arberhajdari #arbanaosmani #luizejlli #borazemani?? #borazemani #donaldveshaj #borazemani?? #borazemani?? #borazemani?? #borazemanifanpage #borazemani?donaldveshaj #donaldveshaj? #donaldveshaj #donaldveshaj??borazemani #boradonald #boradonald???? #topchannel #topchannelalbania #albania #albaniangirl #albaniangirls #albania?? #perputhen #perputhen_tch #perputhen2021 #perputhen2020 #perputhen? #perputhentopchannel #perputhen_tch #perputhen_tch2 #perputhen3 #perputhen_tch2 #perputhenprime #perputhentopchannel #edaperputhen? #p3tr1 #D0B1Ç1 #buzabukur #kozakbraci1 #fyp #foryou #foryoupage #viralsetqr #atdhexharavina #mikelapupa #olsamuhameti #arjankonomi #arjankonomi_tch #efidhedhes #adaperputhen #melisalleshi #beatrixramosaj #einxhelshkira #mevlanshaba #efidhedhes #efidhedhedhes_ #efiluanesha #efidhedhesjeluanesh #efikinge #bigbrothervipalbania #luizejlliofficialfans #luizejlli #luizejllibbv2 #vipatshqiptar #kiaratito #efidhedhes #mikelapupa #arbanaosmani #moderator #efibigbrothervip2 #kiaratitobbvip #topchannelalbania #shqiperia #meluizinmeluanin #bigbrothervipalbaniaI #kristaliajdragot #arbanaosmani #moderator #efibigbrothervip2 #kiaratitobbvip #topchannelalbania #shqiperia #meluizinmeluanin #bigbrothervipalbaniaI #kristaliajdragot #zemerluana #kozakbraci1 #viralsetqr #buzabukur #denisabajramaj #cllevioserbiano44 #serenasula #p3tr1

? Turkish, albanian mashup – Rita & Fidan

You may also like ...